Logo Animasyonu
Logo Animasyonu

Logo Animasyonu Nedir? 

 
Logo animasyonu; markaların logolarına animasyon yöntemiyle estetik bir biçimde hareket kazandırılmasıdır. Böylelikle markalar, logolarına kurumsal kimliklerini daha iyi yansıtacak yaratıcı hareketlendirmeler ekleyerek, dijital içeriklerini akılda kalıcı ve kreatif bir biçimde etiketleyebilir.


Bu animasyon yöntemi ile hazırlanan videolar; televizyon, internet, Twitter, Facebook, Instagram, Youtube gibi video içeren bütün iletişim mecralarında kullanılabilir. 

 

Kurgu Ajans’ın kreatif ekibi bu animasyonları kaliteli ve efektif bir şekilde hayata geçirerek iş ortağı markanın en üst düzeyde verim almasını sağlar.


Ayrıca ortaya koyduğu her işte yaratıcılığa maksimum önemi veren Kurgu Ajans, logo animasyonlarda da bu standardı elden bırakmayarak benzerleri arasından sıyrılan, sıra dışı işler üretiyor. 


3D Logo Animasyonu | GOLD 1 

 

Kurgu Ajans tarafından hazırlanan logo animasyon örneklerinden bazılarını aşağıda bulabilir; Kurgu Ajans’ın video çalışmalarını genel olarak incelemek için Video Örnekleri sayfasına gidebilir; Kurgu Ajans ile iletişime geçerek firmanız için kaliteli ve işlevsel logo animasyonu hazırlatabilirsiniz. 

 

İşte bazı Logo Animasyonu örneklerimiz: 


3D Neon Logo Animasyonu | Fırtına


Kurgu Ajans - Back to the Past


Logonuza hayat veriyoruz! 

 

Marka ya da işletmenizi, göz dolduran muhteşem bir logo animasyonu ile tanıtıyoruz! Markanızın veya işletmeniz tema ve konsept renkleri ile uyumlu logo animasyonlarını sizin için hayata geçiriyoruz. Çok çeşitli stil, renk ve müziklere kadar markanıza hayat vermek için gereken her şey Kurgu Ajans ekibi ile artık çok kolay! 


3D Logo Animasyonu | Glass 2