Oyunculu Tanıtım Videosu
Oyunculu Tanıtım Videosu

Oyunculu Tanıtım Videosu diğer adıyla Sunuculu Tanıtım Videosu; ürün, hizmet, proje, kurum, şirket, marka veya firmanın ayrıntılı olarak tanıtıldığı video içeriklerdir. Günümüzde dijital dünyanın son gözdesi olan video içeriklere rağbet sürekli artıyor. Video içerikler, internet trafiğinin %80’inden fazlasını oluşturuyor. Akılda kalıcılık oranını %70 artıran video içerikler, iş süreçleri için de yeni modeller oluşturuyor. Hal böyle iken Oyunculu Tanıtım Videoları, Kurgu Ajans'ın KOBİ destekli ücretlendirmeleri ile oldukça öne çıkıyor.

İlgili haber: “KOBİ’ler sosyal medya desteği ile reklam eksikliklerini gidermeli”

Oyunculu Tanıtım Videosu de firmalar için en önemli video içeriklerden biri haline geldi. Yeni çağın dinamiklerini iletişim faaliyetlerinde kullanan işletmeler de ürün, hizmet veya projeleri için Oyunculu ya da Seslendirmeli Tanıtım Videosu çalışmaları gerçekleştiriyor. Ürün, hizmet ve projelerini en etkili iletişim aracı video ile tanıtmak isteyen işletmeler, Kurgu Ajans’ın tasarladığı yaratıcı Oyunculu Tanıtım Videosu çalışmaları ile hedef kitlelerine kolayca ulaşıyor.


Oyunculu Tanıtım Videosu

Markalar, etkili bir Oyunculu Tanıtım Videosu ile hedef kitlelerine daha hızlı ulaşırken, kurumlarını tüm detaylarıyla anlatma fırsatı buluyor.

Kuruluş hikayeleri, vizyon ve misyonları, üretim bilgileri ve referans projeleri gibi başlıkların yaratıcı bir kurgu, fark yaratan efektler ve kaliteli bir seslendirme ile anlatıldığı Oyunculu Firma Tanıtım Videosu ile işletmeler, katıldıkları fuar, seminer ve lansman gibi organizasyonlarda da gösterimler yapabiliyor.


Oyunculu Tanıtım Videosu Örnekleri

Kurgu Ajans’ın hazırladığı Oyunculu Tanıtım Videosu Örnekleri arasında sektöründe lider ulusal ve uluslararası birçok markanın yanı sıra, kamu kuruluşları, eğitim kurumları gibi alanında kıymetli markalar yer alıyor.
Oyunculu Tanıtım Videosu Nedir?

Oyunculu Tanıtım Videosu ya da bir başka deyişle Kurumsal Tanıtım Videosu, işletmelerin tüm marka hikayelerini en başından ve tüm detaylarıyla anlattığı video içeriklerdir.

Genellikle çekim prodüksiyonlu olarak planlanır ve ilgili kurumun yönetici ya da çalışanları da röportajla katkı sağlayabilir. Masaüstü prodüksiyonla da hazırlanabilen Oyunculu Tanıtım Videosu işletmenin talebine göre 2D motion yöntemlerle de hareketli animasyon tarzında gerçekleştirilebilir.


Oyunculu Tanıtım Videosu Nasıl Hazırlanır?

Oyunculu Tanıtım Videosu, her biri kendi alanında uzman ekiplerce doğru bir planlama ve programla hazırlanır. İşletme tarafından marka hakkında verilen brief doğrultusunda önce Oyunculu Tanıtım Filmi çalışmasının ortalama süresi ve hazırlanış yöntemi belirlenir.

Tanıtım Videosu Fiyatları da bu aşamada belirlenecek programın ardından belirlenir. Ardından senaryo yazılır. Senaryo onayının ardından seslendirme aşamasına geçilir.

Çekim ekipleri tarafından işletme ziyaret edilir ve çekim öncesi hazırlıklar tamamlanır. Belirlenen gün dâhilinde kamera, ışık, drone gibi ekipmanlar yardımıyla çekim gerçekleştirilir. Çekim sonrası elde edilen görüntüler, kurgu ve montaj aşamasında seslendirme ve müzikle birleştirilir. Müşteriye sunulan iş talep edilen oynatıcı formatında teslim edilir.


Firma & Şirket Tanıtım Videosu Nedir?

İşletmelerin %85’i video içerikleri bir pazarlama aracı olarak kullanıyor ve bunların %93’ü bu sayede yeni müşteriler ediniyor. Değişime ayak uyduran şirketler de artık toplantılar, sunumlar ve yolda kaybedilen zaman yerine tüm iletişim süreçlerinde video içerikleri tercih ediyor.

Firma & Şirket Tanıtım Videosu, markanın kurumsal yapısını, vizyonunu ve misyonunu aktaran, bir nevi dijital katalog işlevi görüyor. Üretilen ürün ya da verilen hizmet kalemlerinin de detaylı olarak anlatıldığı Firma & Şirket Tanıtım Videosu çekimleri için alanında uzman video prodüksiyon şirketleri tarafından destek alınması gerekiyor.


Oyunculu Tanıtım Videoları ve Kurgu Ajans

Yaratıcı ve etkili Oyunculu Tanıtım Videosu çalışmaları ile yerel ve global birçok markaya hizmet veren Kurgu Ajans, yenilikçi teknikleri ve üstün organizasyon yapısı ile öne çıkıyor.

Fark yaratan Oyunculu Tanıtım Videosu ihtiyacı olan işletmeler Kurgu Ajans’ı tercih ediyor.


Oyunculu Tanıtım Videosu Fiyatları

Oyunculu Tanıtım Videosu Fiyatları, markaların ihtiyacına ve talebine göre değişkenlik göstermektedir. Çekim yapılacak alanın büyüklüğü, çekim yapılacak gün sayısı, kullanılacak ekipmanların zenginliği, farklı dillerde çeviri alternatifleri, özel seslendirmen hizmetleri gibi kalemler, Tanıtım Videosu Fiyatları konusunun projeden projeye farklılık göstermesini sağlar. Sektörde hizmet sağlayan firmaların genellikle Tanıtım Videosu Fiyat Listesi bulunmakla birlikte her bir projenin belirli bir alt fiyat limiti bulunmaktadır. Yapılacak projenin büyüklüğüne göre fiyatlar belirlenebilir.

Tanıtım filmi fiyatlarını hemen öğrenmek ve markanız için tanıtım videosu teklifi almak için bize ulaşın.