Sosyal Medya
Sosyal Medya

Sosyal medya reklamları, online platformların kullanılarak ürün veya hizmetlerin tanıtılmasına denir. Günümüzde mobilde veya masaüstü olarak internetin ve sosyal ağların kullanımı oldukça yüksektir. Bu sebeple işletmesini tanıtmak ve daha fazla müşteriye ulaşmak isteyen işletmeciler bu platformlarda daha fazla yer almaya başlamıştır.  


Sosyal Medya Reklamlarının Faydaları


Sosyal medya reklamlarınızda görsel içerikler veya videolar kullanıldığında müşterilerinizden aldığınız etkileşimi arttırabilirsiniz.
 Hesaplarınızdan daha yüksek verim sağlayabilirsiniz. Uygun reklam tasarımı ile daha fazla satış ve karlılık elde edebilirsiniz.


Sosyal Medya Reklam Yönetimi


Ürün veya hizmetinizin, popüler bir marka haline gelmesi için doğru reklam stratejilerine ihtiyacı vardır. Yüksek etkileşimli reklamlar, pazarlama performansınızda daha iyi sonuç elde etmenizi sağlar. Sosyal medya yönetimi, bu hedefler doğrultusunda sizi doğru kitleye ulaştırmaktadır.


Kurgu Ajans, dijital pazarlama ve sosyal medya stratejilerinizi destekleyen güçlü bir reklam yönetimi oluşturur. Reklamın amacına, ürünlerin veya markanın hedefine, reklamların hangi bölgelerde yayınlanacağına, yapılacak olan reklam için ayrılan maliyete önem verir. Hedef kitlenize daha kolay ulaşmanız için sosyal medya reklamlarınızı yönetir. 


Kurgu Ajans ile Sosyal Medya'nın Hakimi Olun


Kurgu Ajans, marka kimliğinize uygun olarak reklamlarınızı tasarlar. Yüksek tıklanma ve yüksek gösterim sağlayan gönderiler ve videolar hazırlar. Deneyimli ekibimiz zengin içerik üretimi ile işletmenizi sosyal medyada güçlendirmek için çalışır. Markanızın ve ürünlerinizin sosyal medya reklamlarını yönetir.