Web Site Tanıtım Videosu
Web Site Tanıtım Videosu

Firmanızın internet ortamındaki en önemli temsilcisi web sitenizdir. Kurumsal veya e-ticaret sitelerinden hangisine sahip olursanız olun hizmetinizin anlaşılır olması gerekir. Web sitenizde hizmetleriniz ilgi çekici bir şekilde sunulur ise müşterilerinizin geri dönüşüm etkisi yüksek olur. Bu nedenle web sitenizin ilk sıralarda yer almasını istiyorsanız, profesyonel bir reklam ajansından tanıtım videosu yaptırmanız gerekmektedir.

Web site tanıtım videoları, bir işletme ya da kurumun hedef kitlesine doğrudan sunulacak şekilde tüm ayrıntılar düşünülerek hazırlanmalıdır. Bir firma için web site tanıtım videosu yaptırılacağı zaman o kuruma ait logo teması, kimliği, hizmetleri, vizyonu, faaliyetleri son derece uyum içerisinde sunulmalıdır.

Web Site Tanıtım Videosu Nasıl Olmalıdır?

Müşterilerinizin web sitenizi sıklıkla kullanabilmesi için tanıması gerekir. Bir internet sitesinin ziyaretçi sayısını arttırabilmesinde en büyük etken, anlaşılabilir olmasıdır. Bu sebeple işletmeler, özel tasarımlı web site tanıtım videoları sayesinde rakiplerine fark atabilir.

Web site tanıtım videolarında firma logosu, web sitesinde yer alan ürün veya hizmetler, iletişim kanalları gibi konular en iyi şekilde yansıtılmalıdır. Videolar anlaşılır ve sade olmalıdır müşterileri yormamalıdır. Ana sayfanızda yer alan kampanyalar, duyurular, indirim fırsatları ön plana çıkarılmalıdır. Hedef kitlenin iletişim kurabileceği iletişim bilgileri videoya yerleştirmelidir. Masaüstü veya mobil uyumlu görünümleri de hazırlanmalıdır.

Arama motorlarında hem arama kategorisinde hem de video içerikler kategorisinde görünmek, müşterilerin beğenisini kazanmaya yardımcı olur. Bu sebeple interneti yaygın şekilde kullanan milyonlarca insanın, sektördeki firmalar arasından sizi tercih etmesi için özenli bir tanıtım videosu oluşturulmalıdır.

Profesyonel bir web site tanıtım videosu için Kurgu Ajans, tek adresiniz olacaktır.

Web site tanıtım videosu referanslarımız için lütfen tıklayın.